Cinsel Estetik Ameliyatları ve Orgazm

Cinsel Estetik Ameliyatları ve Orgazm

Cinsel Estetik Ameliyatları ve Orgazm

Labioplasti,  vajinal daraltma, G noktası büyütülmesi, vajina girişine radyofrekans (introital radyofrekans), genital prp, lazerle vajina yenileme- gençleştirme operasyonları cinsel estetik ameliyatları içinde yer alır ve kişisel tecrübelerimize göre orgazmı olumlu yönde etkilemektedir.

Labioplasti ve Orgazm

Labioplasti cinsel estetik ameliyatları içinde en fazla tercih edilenidir. Dudak kısımlarının estetik düzeltilmesi kişilerde ilişki sırasında özgüveni, odaklamayı, buna bağlı olarak uyarılmayı ve orgazmı arttırmaktadır. Nitekim pek çok kadın ameliyat öncesi uzun ve sarkık dudak yapılarından dolayı hazza konsantre olamadığını, partnerine karşı sürekli bir utanma halinde olduğunu tarafımıza anlatmaktadır.

Cinsel estetik ameliyatlar sonrası bu kaygılar hızlı bir şekilde sona ermekte ve cinsel haz, orgazm konusunda olumlu değişimler yaşanmaktadır. Diğer taraftan klitoris üzeri fazla dokuların alınması da orgazm fonksiyonunu hızlandırıcı olabilir.

Vajina Daraltma ve Orgazm

Vajina daraltma operasyonları (vajinoplasti) de mekanik etki ile klitoral basıyı ve hissi arttırarak cinsel doyumu, performansı ve orgazmı olumlu yönde etkilemektedir. Bu olumlu etki hem kadın hem de erkek partner tarafından net olarak algılanmaktadır.

Genel olarak cinsel estetik ameliyatları hem kadın hem de erkek partner tarafından cinsel haz ve orgazm yönünden olumlu sonuçlar vermektedir.

G Noktası Büyütme

G noktası büyütme operasyonları da cinsel hazzı arttırmak ve orgazmı kolaylaştırmak için yapılan ve cinsel estetik ameliyatlar arasında yer alan işlemlerdendir.

Diğer cinsel estetik ameliyatlar

Vajina içi lazer ile sıkılaştırma- gençleştirme (vajinal rejuvenasyon), vajina içine PRP uygulamaları, introital radyofrekans ve vajina içinde ruga oluşturma ameliyatları da cinsel hazzı arttırmak ve orgazmı kolaylaştırmak amacıyla yapılan diğer cinsel estetik ameliyatları arasında yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-Posta ile ulaşın
suleyman@eserdag.com adresinden ulaşın.
Randevu
Vajinal estetik ameliyatlarınız Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'de yapılabilmektedir. Hemen bizden randevu alabilirsiniz.

Sitenin tamamı ISAGSS (Uluslararası Estetik Genital Cerraji ve Seksoloji) Derneği Kurucu Başkanı Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından hazırlanmıştır, izinsiz kopyalanamaz. © 2017.