Labioplasti Ameliyatı Fiyatları

Labioplasti Ameliyatı Fiyatları

Labioplasti Ameliyatı Fiyatları

Labioplasti (iç dudakların kısaltılması ve estetik olarak düzeltilmesi) ameliyatlarının fiyatları, maliyetleri ve yani talep edilen ücretler değişiklikler gösterebilir. Yapılan ameliyatın genişliği ve kişinin dokusunun durumu ücretlendirme için önemlidir.

Bazı hastalardaki ameliyatlar 20-30 dakika kadar sürerken, bazılarında 1-1.5 saati bulabilir. Bu tamamen ameliyatın boyutuna ve hastanın isteklerine bağlıdır.

Labioplasti fiyatları nedir?
Labioplasti fiyatları belirlenmesinde ameliyatın genişliği de önemlidir. Bazı hastalarda yalnızca labioplasti ameliyatı yeterli gelirken, bazı hastalarda labioplasti ile birlikte klitoris üzeri cilt fazlalıklarının da alınması gerekli olabilir. Hatta, isteğe bağlı olarak bazı kadınlar vajina daraltma ve perine düzeltme ameliyatlarını da eş zamanlı olarak tercih edebilirler. Bu nedenle labioplasti ücretleri, maliyetler farklılıklar göstermektedir.

Labioplasti ve genital bölge estetik ameliyatlarının maliyeti SGK ve özel sigortalar tarafından karşılanmamaktadır. Bu nedenle ameliyat olmayı düşünen hastaların direkt olarak 0 (532) 452 06 56 no’lu telefondan Jinekolog ve ECAMS (European College of Aesthetic Medicine and Surgery) fakülte üyesi Dr. Süleyman Eserdağ ile iletişim kurmalarını önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-Posta ile ulaşın
suleyman@eserdag.com adresinden ulaşın.
Randevu
Vajinal estetik ameliyatlarınız Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'de yapılabilmektedir. Hemen bizden randevu alabilirsiniz.

Sitenin tamamı ISAGSS (Uluslararası Estetik Genital Cerraji ve Seksoloji) Derneği Kurucu Başkanı Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından hazırlanmıştır, izinsiz kopyalanamaz. © 2017.