Vajina Daraltma (Vajinoplasti) Ameliyatı Merkezleri ve Doktorları

Vajina Daraltma (Vajinoplasti) Ameliyatı Merkezleri ve Doktorları

Vajina Daraltma (Vajinoplasti) Ameliyatı Merkezleri ve Doktorları

Vajina daraltma ameliyatı için merkez seçimi son derece önemlidir.

Tüm vajinal estetik ameliyatlarda olduğu gibi vajina daraltma ameliyatları için de cerrahın bilgi ve tecrübesi en önemli unsurdur.

Vajina daraltma ameliyatı olmak isteyen hastaların en sık başvurdukları kılavuz internet ortamıdır.

Başvurduğunuz uzmanın hangi eğitimler aldığını, bu şekilde kaç hastasını ameliyat ettiğini, kaç yıldır bu ameliyatları yaptığını ve bu tür ameliyatları hangi sıklıkta yaptığını sormanızda fayda olacaktır. Daha önce yaptığı ameliyatlardan öncesi ve sonra resimlerden örnekler görmek isteyebilirsiniz. Hatta mail yolu ile de bu tür bir istemde bulunabilirsiniz.
Doğru karar vermeniz için bu kriterler genelde yeterli gelecektir.

Ayrıca hekim ile kurduğunuz iletişiminizin iyi olması da ameliyattan beklentilerinizi net olarak ifade etmek açısından önemlidir.

Ayrıca operasyon yapılacak kliniğin teknik donanımı (ekipmanı), sterilitesi ve hijyeni de son derece önemlidir.

Cerrahi işlem sırasında kişilerde ortaya çıkabilecek zararlara “komplikasyon” adı verilmektedir. Her türlü cerrahi işlemin belli bir komplikasyon riski olduğu bir gerçektir. Ancak doğru merkez seçimi bu tür problemlerin görülme sıklığını en aza indirmektedir.

Diğer taraftan kliniğin etik ve tıp ahlakına (deontoloji’ye) uygun bir şekilde çalışması da önemlidir. Her türlü hasta bilgilerinde gizlilik ilkesine son derece önem taşır.

Comments are closed.

E-Posta ile ulaşın
suleyman@eserdag.com adresinden ulaşın.
Randevu
Vajinal estetik ameliyatlarınız Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'de yapılabilmektedir. Hemen bizden randevu alabilirsiniz.

Sitenin tamamı ISAGSS (Uluslararası Estetik Genital Cerraji ve Seksoloji) Derneği Kurucu Başkanı Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından hazırlanmıştır, izinsiz kopyalanamaz. © 2017.