Vajina Daraltma (Vajinoplasti) Ameliyat Ücretleri

Vajina Daraltma (Vajinoplasti) Ameliyat Ücretleri

Vajina Daraltma (Vajinoplasti) Ameliyat Ücretleri

Vajina daraltma ameliyatlarındaki ücretler, fiyatlama ve ödeme kolaylıkları konusunda operasyonu uygulayacak hekiminiz ile temasınız önemlidir. Çünkü merkezden merkeze, hekimden hekime değişen fiyatlar söz konusudur.

Vajina daraltma ameliyat ücretleri nasıldır?
Vajina daraltma ameliyatlarının maliyetleri yapılan operasyonun türüne, genişliğine ve kullanılan anestezi yöntemine göre değişmektedir. Kullanılan ekipman da ameliyat maliyetini etkilemektedir.

Operasyonu düşünen hastalarımız bu konuda görüşmek ve bilgilendirmek üzere sekreterliğimizin 0 (312) 426 85 25 no’lu telefonunu arayarak bilgi ve randevu alabilirler.

Şehir dışından gelecek ve aynı gün içinde operasyonu olup dönmeyi planlayan hastalarımız ise 0 (532) 452 06 56 no’lu telefondan Op. Dr. Süleyman Eserdağ’a direkt olarak ulaşıp konu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler.

Özel sağlık sigortaları estetik ameliyatları karşılar mı?
Maalesef hayır.  Pek çok özel sağlık sigortası sözleşmede özel bir madde olmadıkça estetik ameliyatları karşılamamaktadır. Yine de özel sağlık sigortası olan hastalarımıza fiyat konusunda yardımcı olabilmekteyiz.

Comments are closed.

E-Posta ile ulaşın
suleyman@eserdag.com adresinden ulaşın.
Randevu
Vajinal estetik ameliyatlarınız Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'de yapılabilmektedir. Hemen bizden randevu alabilirsiniz.

Sitenin tamamı ISAGSS (Uluslararası Estetik Genital Cerraji ve Seksoloji) Derneği Kurucu Başkanı Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından hazırlanmıştır, izinsiz kopyalanamaz. © 2017.